Department of Materials' Science
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ?

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ? Empty TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ?

Δημοσίευση από chris_foto Πεμ Αυγ 29 2013, 17:49

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ? ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ Η' ΟΧΙ?

chris_foto
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ? Empty Απ: TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ?

Δημοσίευση από Harry0000 Πεμ Αυγ 29 2013, 22:44

Δεν έχουμε μάθει ακόμα. Περίμενε μέχρι να αρχίσει η εξεταστική, όπου κάποιος θα ανέβει γραμματεία για να ρωτήσει και θα μας πει...
Harry0000
Harry0000
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Πάτρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ? Empty Απ: TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ?

Δημοσίευση από chris_foto Παρ Αυγ 30 2013, 07:31

Eυχαριστώ!

chris_foto
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ? Empty Απ: TEΛΙΚΑ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΩΝΟΝΤΑΙ?

Δημοσίευση από katerina Δευ Σεπ 16 2013, 03:16

Ρωτησα Κουτσελα κ Γαλανάκη κ το μόνο που μου διευκρίνισαν είναι ότι θα ισχύσει για όλους από Γενάρη 2014.Η γραμματεία δεν ήξερε τίποτα.Αυτό που κατάλαβα εγώ διαβάζοντας τον οδηγό σπουδών είναι ότι πλέον θες τουλάχιστον 70 ECTS από μαθήματα επιλογής κ σύμφωνα με την πρόταση που είχε ανέβει στο facebοok (είχε αναλυτικά τα επιλογής) βγαίνουν 14. Εγώ βέβαια για πχ (κ τ ιδιο πρβ έχουν πολλοί "παλιοί") έχω 14 επιλογής και 58 μονάδες..Κ κάνεις δεν ήξερε να μου πει τι πρέπει να κάνω..Αυτά.Ελπίζω να βοήθησα!!

katerina
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Ηλικία : 34

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης